Canlı Destek Info@apperatif.com Aranma Talebi

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Yönetimi ve Uzmanlığı

Milyonlarca takipçinin ve paylaşımın yer aldığı sosyal medya uygulamaları artık profesyonel alana taşınıyor. Markanızın kurumsal kimliğini güçlendirmek için sosyal medya hesaplarınızın etkin yönetimini gerçekleştiriyoruz. Sektörünüze ve hedef kitlenize göre oluşturulan stratejik çözümler aracılığıyla etkileşimlerinizi analiz ediyor, potansiyel takipçilerinize hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz. Sosyal medya danışmanlık hizmetimizi, sosyal medya uzmanı kadromuzla birlikte yürüterek işletmeniz ve markanızı en iyi olacak şekilde konumlandırıyoruz.

Sosyal medya danışmanlığı nedir?

Sosyal medya platformlarının yönetilmesi ve yükseltilmesi için gerekli çalışmaların, stratejilerin geliştirilmesi sosyal medya danışmanlığını kapsamaktadır. Her sosyal medya hesabı için analiz ve istatistikler ile çalışıyor, marka değerinizi yükseltmeyi hedefliyoruz. Sosyal medya danışmanlığını yürüttüğümüz firmaların kategorilerine özel olarak geliştirilen sosyal medya yönetim araçlarıyla uzman desteği veriyoruz.

Sosyal Medya Sık Sorulan Sorular

Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Sosyal medya danışmanlık fiyatları nelerdir?

  İstenen platforma ve hedeflenen sonuca göresosyal medya danışmanlık ücretleri farklılık göstermektedir. Instagram, Twitter ve Facebook gibisosyal medya uygulamalarının danışmanlık verileceği alanlarda farklılık bulunduğundan; kategori ve uygulamalara göre sosyal medya hesaplarınız için danışmanlık ücretlerimizi incelemek isterseniz linke tıklayabilirsiniz.

 • Sosyal medya danışmanlık süreci nasıl işler?

  Sosyal medya danışmanlık teklifinin değerlendilmesiyle başlayan süreç, teklif şartlarının incelenmesi ve revizyon sonrası onaylanması ile devam etmektedir. Teklifin onayı ile birlikte hedeflenen segmentlere göre çalışmalara başlanmaktadır. Çalışmalar eş zamanda devam eden istatistiklerin de düzenli takibini gerektirmektedir. Sonuçlandırılması aşaması da son aşama olduğu gibi, analizlerin incelenmesi ve raporlanarak sunulması ile tamamlanmaktadır.

 • Sosyal medya danışmanlığı hangi platformları kapsar?

  Başta Instagram, Facebook ve Twitter olmak üzere; sürekli gelişerek birçok popüler sosyal medya platformunda destek sunmaktayız. Sizlere en iyisosyal medya yönetim ve danışmanlık hizmetini verebilmek için, eğitimlere devam ederek uzmanlar ile çalışıyoruz.

 • Sosyal medya ajansı ne yapar?

  Sosyal medya alanında deneyimli kişileri bir araya getiriyor ve en iyi şekilde markanızı konumlandırma çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Geleneksel medyaya göre kullanıcının daha etkin rol aldığı sosyal medyada isteklerinizi ön planda tutuyor, stratejik geliştirme ve reklam çalışmalarınızla birebir ilgileniyoruz. Reklamcılık için göndereceğiniz brieflar veya sosyal medya teklifleriniz sonrasında hızlı geri dönüşler sağlıyoruz.

 • Sosyal medya çalışmalarında sonuçlara ne kadar zamanda ulaşılır?

  Önceliğimiz her zaman istekleriniz ve hedeflediklerinizdir. Bu önceliklere göre çalışmalara başlangıç yapmaktayız, fakat en etkili ve kaliteli sonuca ulaşmak 3-6 ay aralığını bulmaktadır. İlk anda altyapınız ve analiz sonuçlarınızla oluşturulan hedefleme stratejisi yaklaşık çalışma sürecini de belirlemektedir.

 • Sosyal medya uzmanı kime denir?

  Sosyal medyada yer alan tüm platformların yönetimi için gerekli bilgi ve tecrübeye sahip, uzmanlık kazanmış kişiler sosyal medya uzmanı olarak belirlenmektedir. Sosyal medya hesapları yönetiminde uzmanlarımızın çalışmasıyla markanızı iyi konuma getirmeyi hedefliyoruz.

 • Sosyal medya reklamcılık fiyatları nelerdir?

  Sektör, kategori, hedef kitle, satışı gerçekleştirilen ürün/hizmet ve rekabet ortamı bazında edinilen analiz sonuçlarına göre yapılacak reklam türü belirlenmektedir. Oluşturulan reklam ve platform ise ücretlerde farklılık göstermektedir. Ücretlendirmemiz için detaylı bilgiye ulaşmak için linke tıklayabilirsiniz.

 • Sosyal medya reklam yönetimi nedir?

  İşletmenizi, satışını yaptığınız tüm ürün ve hizmetin online platformlar üzerindeki tanıtımını sosyal medya yönetimi olarak adlandırıyoruz. Online reklamcılık alanında sektörünüzün ihtiyaçlarını ve rakiplerinizin konumunu belirleyerek markanıza en uygun reklam yönetimlerini gerçekleştiriyoruz. Tanıtım, kampanya ve reklam çalışmalarını tek elden yönetiyor, doğru yerde çıkmanızı sağlıyoruz.

Sosyal medya uzmanı ne yapar?

Sosyal medya uzmanları, alanında uzmanlaştıkları tüm sosyal medya platformlarının yönetimini sağlamaktadır. Etkileşim oranları, hedef kitle,takipçi analizi, gönderilerin paylaşımı ve yönetilmesi gibi birçok konu sosyal medya uzmanının çalışmalarında yer almaktadır. Uzmanlarımızla hesaplarınızdaki eksikleri belirleyip tamamlayarak, sosyal medyada fark edilir olmanızı sağlıyoruz.

Neden Apperatif'i Tercih Etmeliyim?

Aperatif sosyal medya danışmanlığı! Profesyonel görsel tasarımları, takipçi yönelimleri ve analizleri, hedeflerinize yönelik reklam kampanyaları ve alanında uzman danışmanlardan alacağınız hizmet ile firmanızı büyütün ve yeni müşteriler edinin.

Sosyal medya danışmanlığı hizmeti alarak siz de hemen deneyime ortak olabilirsiniz. Kurumsal sosyal medya yönetimi sonrasında alacağınız geri dönüşler için sabırsızlanıyoruz.