Canlı Destek Info@apperatif.com Aranma Talebi

SEO

SEO Ajansı

Arama motoru optimizasyonu olarak tarif edilen SEO, web siteniz için uygulanan iyileştirme çalışmalarını ve arama motorları tarafından anlaşılıp ilk sıralarda çıkmasını sağlayacak optimizasyonları kapsamaktadır. Her web sitesinin olmazsa olmazı olarak görülen SEO çalışmalarını, tüm detayların üzerinden özenli bir şekilde geçiyoruz. Tamamlanmış optimizasyonlar ile sayfanızı Google başta olmak üzere arama motorlarında önde çıkmasını sağlıyoruz.

SEO Hakkında Sık Sorulan Sorular

SEO Hakkında Sık Sorulan Sorular
 • Seo analizi ve optimizasyonları nasıl yapılır?

  SEO çalışmaları farklı alanlardan oluşup belirli bir süreci kapsamaktadır. Web sitenizin içeriğinin özgünlüğü ve kalitesinden kod yapısına, anahtar kelimelerden site hızına birçok SEO konusu bulunmaktadır. Her biri dikkatle çalışılması ve doğru bir şekilde optimize edilmesi gereken konular olduğundan, sitenizi Apperatif’in güvenilir çalışmasına bırakıp sonuçları gözlemleyebilirsiniz.

 • Seo süreci nasıl işler?

  SEO çalışmalarının oluşturulduğu sürecin başlangıcında ilk olarak web sitenizin analizi gerçekleştirilmektedir. Google bazında görüntülenen puanlamalar ve genel SEO analizi sonucunda ise; sitenizin hangi optimizasyonlara ihtiyacı olduğu görüntülenmektedir. Tüm bu süreçte; title ve meta etiketleri, anahtar kelime yoğunluğu, kodlama yapısı, H etiketleri kullanımı, alt etiketleri gibi temel ve birçok bölüme ayrılan unsurların optimizasyonları gerçekleştirilmektedir. Tüm bu süreç sona erdiğinde web sitenizin Google’da tanınır hale geldiğini, üst sıralarda görüntülendiğini fark edeceksiniz

 • Seo sonuçlarını ne zaman görebilirim?

  Doğru yapılandırılmış siteniz ve eksiksiz oluşturulmuş SEO optimizasyonlarınız ile birlikte arama motorları birçok etmeni de dikkate almaktadır. Bunları; sitenizin derinliği, özgünlüğü, sorunsuz kod yapısı, site yaşı olarak sıralayabiliriz. SEO çalışması tamamlanıp tüm etmenler göz önünde tutulduğunda; 1-6 ay arası sonuçları gözlemleyebilirsiniz.

 • Google’da ilk sayfada çıkmak mümkün mü?

  Apperatif ile mümkün. Oldukça kısa sürede, en etkili sonuçlara ulaşacağınızın garantisini veriyoruz. Doğru yapılandırılan her strateji ve SEO çalışmasının karşılığında kazancınızı katlayabilirsiniz. Alanında bilgi sahibi ve deneyimli SEO uzmanlarımızın çalışmalarıyla doğru ve kaliteli analizler elde edecek, Google’da ilklerin içerisinde olmanın avantajını yaşayacaksınız.

 • Seo danışmanlık ücretleri ne kadardır?

  Web siteniz baz alınarak yapılan SEO çalışma ölçümlerinde ücretler belirlenmektedir. Yaptırmak istediğiniz analize veya çalışmaya göre değişkenlik gösteren ücretlendirmemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SEO için neden Apperatif’i tercih etmeliyim?

Siteniz için gereksinimleri belirliyor, SEO analizini gerçekleştiriyor ve optimize ediyoruz. Böylece ulaşılamayan ürün ve hizmetlerinizin arama motorlarında görünür olmasını ve potansiyel müşterilerinize ulaşılabilir görünmenizi sağlıyoruz. Tecrübeyi, kaliteyle birleştiriyor; tüm süreçlerde ve sonrasında size destek olmaya devam ediyoruz. SEO çalışmaları için tüm altyapıya sahip bünyemizle hizmet veriyoruz.