Canlı Destek Info@apperatif.com Aranma Talebi

Mobil Uygulama

IOS ve Android Mobil Uygulama Yaptırmak

Mobil uygulamalar akıllı telefonlarla hayatımıza giren, neredeyse tüm mobil ihtiyaçlarımızı karşılayan araçlardır. Uygulamalar aracılığıyla işimizi yönetmemiz, raporlar almamız, fotoğraf ve videolarımız üzerinde masaüstü platformlara göre daha hızlı ve iyi düzenlemeler yapmamız, maillerimize tek dokunuşla ulaşmamız mümkün hale gelmektedir. Mobil uygulamalar kullanılan sensörleri sayesinde sağlık alanından, extreme sporlar için kullanılan küçük araçlara dek birçok alanda ihtiyaçlarımızı karşılayan sihirli yazılımlara dönüşmektedir.

Mobil uygulama nedir?

Telefon veya tablet gibi mobil cihazlarda çalışan ve akıllı telefonların tüm imkanlarınu kullanabilecen, portatif ve kullanıcı dostu tüm yazılımlara mobil uygulama denebilir.

Mobil Uygulama Hakkında Sık Sorulan Sorular

Mobil Uygulama Hakkında Sık Sorulan Sorular
 • Mobil uygulama yaptırmak istiyorum, nasıl yaptırabilirim?

  Mobil uygulamanın kapsamına göre farklı teslim süreleri ve bütçeler çıkabilmektedir. İsteklerinizi belirleyerek başlamak en doğru adım olacaktır. Tüm isteklerinizi, tasarım fikirlerinizi ve gelecekte yayınlamayı düşündüğünüz olası güncellemeleri belirterek hemen teklif alabilirsiniz. İncelediğiniz teklif doğrultusunda mobil uygulama yaptırmaya hemen başlayabilirsiniz.

 • Mobil uygulama fiyatları nelerdir?

  Yayınlanacak platformlar, hedeflenen anlık kullanıcı sayısı, uygulamanın kapsamı ve birçok etmen mobil uygulamaların fiyatlarını belirlemektedir. Kurumsal firmanızı tanıtacağınız bir mobil uygulama ile, ürünlerinizi pazarlayacağınız, satış sonrası destek vereceğiniz, online ödeme entekrasyonlarını kullanacağınız veya reklam yayınlayacağınız bir mobil uygulamanın fiyatı arasında oldukça yüksek farklar olabilmektedir.

  Mobil Uygulama Fiyatlarına Etki Edecek Başlıca Etmenler;

  Kullanılacak cihaz türleri, Yayınlanacak platformlar,
  Anlık kullanıcı sayıları,
  Uygulama kapsamında kullanılacak özellikler (Bildirim gönderme, konum erişimi, haritalandırma, galeri ve fotoğraf erişimleri, alışveriş modulleri, Google ve Facebook'la bağlan gibi üyelik entegrasyonları, sensor kullanımları, özel algoritmalar ve birçok farklı özellik sayılabilir.)

  Detaylı bilgi almak için arama kaydı oluşturabilir, canlı sohbetten yazabilir, e-posta gönderebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Apperatif?

İhtiyaçlarınıza yönelik yazılımlıları, tüm cihazlarla uyumlu, hızlı ve güvenilir şekilde teslim almak, sonrasında mobil uygulamada ihtiyaç duyacağınız tüm destek ve güncelleme hizmetlerine sabip olmak için bizimle çalışmaya başlayarak deneyime ortak olun.

En iyi mobil uygulama firması!

Mobil uygulama yaptırmak artık sandığınız kadar uzak değil. Güncel teknolojileri takip ederek, hızlı ve tüm cihazlarla uyumlu mobil uygulamalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz. Android ve IOS platformlarında, akıllı televizyon veya tabletlerde çalışabilen uygulamalarla, ürün ve hizmetlerinizi daha fazla kullanıcıya ulaştırın. Tasarım ve onay sürecinden sonra istekleriniz doğrultusunda şekillenmeye devam edecek profesyonel uygulamalar sayesinde ürünlerinizi satabilir, kullanıcılarınıza hizmet sunabilir, telefonlara göndereceğiniz bildirimlerle kampanyalarınızdan haberdar edebilir veya birçok alanda etkileşiminizi arttırmayı sağlayabilirsiniz.